copywriter (praca zdalna, dodatkowe źródło dochodu)

  • Osoba Bunasta Sp. z o.o.
  • Miasto Białystok
  • Telefon 794 205 106
  • Dodano 2023.02.27

inne

copywriter Augustów, (praca Augustów, zdalna, Augustów, dodatkowe Augustów, źródło Augustów, dochodu) Augustów

Twój zakres obowiązków
- Tworzenie angażujących treści w języku polskim do polskiego videobloga na YouTube oraz krótkich tekstów na Instagram/TikTok
- Recenzowanie i składanie napisów w języku litewskim do polskiego videobloga
- Przygotowanie napisów w języku polskim do litewskiego videobloga

Nasze wymagania
- Doskonała znajomość języka polskiego, zasad pisowni, ortografii i interpunkcji
- Co najmniej komunikatywna znajomość języka litewskiego
- Kreatywność i umiejętność tworzenia angażujących tekstów w języku polskim do mediów społecznościowych

Oferujemy
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- Dodatkowe źródło dochodu
- Elastyczne warunki zatrudnienia, praca zdalna
- Bieżące wsparcie litewskich kolegów

Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 261

nr ogłoszenia: 22744